EZbra® pre pacientov

Pacientky používajúce EZbra

Jedinečný produkt

EZbra® je bezšvové krytie prsníkov s cieľom predísť akémukoľvek podráždeniu a pocitu diskomfortu v oblasti rany, redukuje riziko infekcie a urýchľuje celkový proces hojenia.

  1. inovatívny dizajn zaručí ľahké obliekanie a komfort

  2. redukuje počet preväzov v zdravotníckom zariadení

  3. redukuje počet návštev v zdravotníckom zariadení

  4. nevyžaduje dodatočné kompresívne zdravotnícke pomôcky

Výhody EZbra®

Nový štandard

Predstavuje jednotný štandard pooperačnej starostlivosti pre všetky pacientky ale aj zdravotnícky personál.

Jednoduchá aplikácia

Pacientka si dokáže nasadiť EZbra® za 1 minútu. Zapínanie je vyriešené jednoduchým suchým zipsom technológiou VELCRO®.

Kontrolovaná kompresia

Vyhovuje individuálnym potrebám každej ženy po operácií prsníkov. Tvaruje kontúry, stabilizuje implantáty, rieši asymetriu.

Nastaviteľné popruhy

Pacientka si vďaka flexibilným popruhom dokáže sama regulovať a súčasne korigovať upevnenie a mieru tlaku tak ako jej to vyhovuje.

Zafixovanie drenáže

Flexibilné popruhy a kvalitný materiál z ktorého je EZbra® vyrobená zabezpečia pevné zaistenie drenáže. Takéto zafixovanie znižuje nepohodlie, neobmedzuje pohyb a zmierňuje bolesť.

Vyhovujúca miera absorpcie

Vstrebávanie telesných tekutín bez nežiadúcich škvŕn na oblečení.Keď máte pocit nečistoty nahradíte ju novou. Odporúča sa vymieňať denne.

Bez lepidiel

Materiál sa nelepí na pokožku, je priedušný, bez škodlivých zložiek, znižuje riziko alergických reakcií, zabezpečuje a udržuje stálu mikroklímu, neobsahuje latex.

Rôzne veľkosti

Elegantný vzhľad dostupný v Odporúčame si niekoľko kusov EZbra® zadovážiť pred zákrokom.

Balenie EZbra

Zaobstarajte si EZbra® pred operáciou

Odporúčame si EZbra® zabezpečiť pred zákrokom, aby ste sa po operácií mohli sústrediť iba na seba. Obdobie rekonvalescencie je u každej pacientky individuálne a je potrebné myslieť na to, že jeden kus EZbra® nebude stačiť.

Na základe prieskumu a typu zákroku pacientka spotrebuje v priemere 3 - 10 kusov EZbra®.

Povedali o EZbra®

Naučil som sa ako aplikovať EZbra® cca. hodinu pred jej aplikáciou pacientke, ktorá podstúpila odstránenie starých implantátov a následnú úpravu prsníkov. Tento zákrok si vyžiadal miernu kompresiu. Mohlo by sa zdať, že je táto veľkosť pre pacientku veľká, ale EZbra® je nastaviteľná, takže si mieru kompresie prispôsobíte presne na mieru, čo je výhoda.

Dr. Jonathan Bank MD

Vec, ktorá sa mi na EZbra® páči najviac, je riešenie ako zafixovať drenáže, ktoré si jednoduchým spôsobom možno pripevniť k EZbra® pomocou predných flexibilných popruhov.

Jennifer S

To je tak super, že si každý deň môžete obliecť novú a čistú podprsenku a nemusíte nič prať počas prvých dní bolestivej rekonvalescencie.

Kiku

Ak ste typ človeka, ktorý trocha trpí germafóbiou (chorobným strachom z baktérií,vírusov alebo parazitov), tak ako ja, myslím, že táto sterilná EZbra® je fantastický nápad. Najmä ak nechcete nič, čo by vás ťahalo na ramenách a zároveň vám zabezpečí maximálny pocit komfortu, myslím, že EZbra® je výbornou voľbou.

Allyn Rose

Používanie EZbra® bolo ľahké, plne sa prispôsobila tvaru redukovaného prsníka.Väčšinou používam klasické náplaste, ale aj keď som veľmi opatrný, môže sa stať, že pokožka bude od náplaste podráždená.Bolo by skvelé, keby sa podarilo takéto podráždenia eliminovať.

Dr. Lloyd Landsman MD

Musím dať do pozornosti že EZbra® je jednorazová, sadne na mieru, je bez háčikov a ramienok, je skutočne geniálna.

Katy Gorman

Podstúpila som dvojitú bilaterálnu mastektómiu a som 6 dní po operácii. Ošetrujúci lekár doktor Banks mi práve odstránil obväz z mojich prsníkov a nasadil mi EZbra®. Cítim sa skvelo. EZbra® mi poskytla pocit slobody a ochrany. Skvelý nápad! Ďakujem moc.

Pacientka